Gimnazjum im. Czesława Miłosza

w Topoli Królewskiej

Topolski SKP stanął otworem!

CZY WARTO ZOSTAĆ CZŁONKIEM SZKOLNEGO KLUBU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?- to jedno z wielu pytań nurtujących przyszłych pierwszoklasistów. EB Group odpowiada - JASNE, ŻE TAK! 7 kwietnia br. w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej zorganizowano Dzień Otwarty, podczas którego również SKP miał szansę pokazać się z jak najlepszej strony (ekonomicznej, oczywiście :)

W sali numer 115, siedzibie SKP, można było wziąć udział w wielu zabawach, quizach związanych z przedsiębiorczością oraz zagrać w gry planszowe, również w stworzone przez nas „GMINOPOLY”. Członkowie SKP przybliżyli szóstoklasistom projekty i przedsięwzięcia realizowane m.in. w ramach programu „Ekonomia na co dzień”. EB Group oraz inne zespoły „Młodych Przedsiębiorczych” przybliżyły im tematykę zadań, z którymi zmagają się w ramach kursu. Szkolny sklepik, pod czujnym okiem menadżer Kasi i menadżera Dominika, także zaprezentował swój asortyment! Specjalnie dla przybyłych gości przygotowano szeroką gamę zdrowych przekąsek.
Mamy nadzieję, że od 1 września w szeregach topolskiego SKP staną „młodzi i przedsiębiorczy” pierwszoklasiści, gotowi do działań i nowych wyzwań :)