Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

Szkolny Klub Przedsiębiorczości działający w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej powstał w 2006 r. Klub prowadzony jest przez panie Jolantę Kuropatwę i Agnieszkę Wyrzykowską. Członkowie klubu biorą udział w ogólnopolskich programach, projektach i konkursach organizowanych przez Narodowy Bank Polski oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a także podejmują własne inicjatywy.

SKP w Topoli Królewskiej od kilku lat jest najlepszym klubem przedsiębiorczości w województwie łódzkim, ponadto czterokrotnie uzyskał tytuł najlepszego klubu przedsiębiorczości w kraju w rankingu NBP.

Dzięki staraniom klubu nasze gimnazjum uzyskało Certyfikat Jakości "Szkoła Przedsiębiorczości" w ogólnopolskim projekcie organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

 

Filmiki o SKP

 

Gala Impuls 2016. Szkolny Klub Przedsiębiorczości działający w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej po raz piąty uzyskał tytuł najlepszego klubu w kraju w kategorii szkół gimnazjalnych.

 

 

Film prezentujący Szkolny Klub Przedsiębiorczości działający w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej. Klub drugi raz z rzędu uzyskał tytuł najlepszego SKP w kategorii szkół gimnazjalnych. Premierowy pokaz filmu odbył się podczas VI Gali Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS, która odbyła się 18 listopada 2011 r. w Warszawie.

 

 

Film prezentujący Szkolny Klub Przedsiębiorczości działający w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej. Klub po raz trzeci uzyskał tytuł najlepszego SKP 2012 w kategorii szkół gimnazjalnych. Premierowy pokaz filmu odbył się 23 listopada 2012 r. w Starym Browarze w Poznaniu podczas VII Gali Klubu Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS, projektu Narodowego Banku Polskiego.

 

 

Film prezentujący Szkolny Klub Przedsiębiorczości działający w Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej. NBP - Gala wręczenia nagród 2013. Klub Przedsiębiorczych Nauczycieli IMPULS

 

Przewodnicząca SKP – Lidia Majda
Zastępca – Kamila Józwiak
Redaktor zakładki SKP - Wojciech Misiak