Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Sukcesy SKP

I miejsce w województwie łódzkim oraz II miejsce w kraju Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości w rankingu Narodowego Banku Polskiego. Uzyskanie przez opiekunów SKP, panie Jolantę Kuropatwę i Agnieszkę Wyrzykowską, tytułu najlepszego nauczyciela przedsiębiorczości w województwie łódzkim.

Krzyżówka ekonomiczna

Zespół uczniowski ze Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości (Paulina Cieślak, Zuzanna Kubiak, Adam Rzymski, Bartłomiej Góra) zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie NBP na krzyżówkę ekonomiczną.

Złap BAKCYLA

Przedstawicielki SKP, Małgorzata Majda oraz Wiktoria Lewandowska z kl. IB zdobyły nagrody w konkursie edukacji finansowej "Złap BAKCYLA" organizowanym przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości. Małgosia decyzją jury zdobyła II miejsce za pracę ekonomiczną w formie komiksu, a Wiktoria zaś głosami internautów zdobyła II miejsce za wiersz.

Najlepsza Szkoła Przedsiębiorczości

Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej uzyskało tytuł Najlepszej Szkoły Przedsiębiorczości, a działający w nim Szkolny Klub Przedsiębiorczości został uznany za najlepszy w Polsce. Wśród nauczycieli szkół gimnazjalnych, wyróżnione zostały Panie Agnieszka Wyrzykowska i Jolanta Kuropatwa, opiekunki SKP. Nauczycielkom wręczono statuetki - Najlepszy Nauczyciel Przedsiębiorczości 2016.

Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości

Zdobycie przez Wojciecha Misiaka tytułu laureata ogólnopolskiej Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości zorganizowanej przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie.