Polish English German 

Gimnazjum im. Czesława Miłosza

w Topoli Królewskiej

Krzyżówka ekonomiczna

Zespół uczniowski ze Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości (Paulina Cieślak, Zuzanna Kubiak, Adam Rzymski, Bartłomiej Góra) zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie NBP na krzyżówkę ekonomiczną.

Złap BAKCYLA

Przedstawicielki SKP, Małgorzata Majda oraz Wiktoria Lewandowska z kl. IB zdobyły nagrody w konkursie edukacji finansowej "Złap BAKCYLA" organizowanym przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości. Małgosia decyzją jury zdobyła II miejsce za pracę ekonomiczną w formie komiksu, a Wiktoria zaś głosami internautów zdobyła II miejsce za wiersz.

Najlepsza Szkoła Przedsiębiorczości

Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej uzyskało tytuł Najlepszej Szkoły Przedsiębiorczości, a działający w nim Szkolny Klub Przedsiębiorczości został uznany za najlepszy w Polsce. Wśród nauczycieli szkół gimnazjalnych, wyróżnione zostały Panie Agnieszka Wyrzykowska i Jolanta Kuropatwa, opiekunki SKP. Nauczycielkom wręczono statuetki - Najlepszy Nauczyciel Przedsiębiorczości 2016.

Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości

Zdobycie przez Wojciecha Misiaka tytułu laureata ogólnopolskiej Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości zorganizowanej przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie.

Sukcesy członków SKP w Konkursie Matematycznym "Pangea"

Mateusz Kowalczyk (IB) i Wojciech Misiak (IID) osiągnęli najlepsze wyniki na poziomie szkoły w Konkursie Matematycznym „Pangea” oraz zakwalifikowali się do finału tego ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnię Vistula w Warszawie.