Polish English German

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka

Topola Królewska, Oddziały Gimnazjalne

Krzyżówka ekonomiczna

Zespół uczniowski ze Szkolnego Klubu Przedsiębiorczości (Paulina Cieślak, Zuzanna Kubiak, Adam Rzymski, Bartłomiej Góra) zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie NBP na krzyżówkę ekonomiczną.

Złap BAKCYLA

Przedstawicielki SKP, Małgorzata Majda oraz Wiktoria Lewandowska z kl. IB zdobyły nagrody w konkursie edukacji finansowej "Złap BAKCYLA" organizowanym przez Fundację Warszawski Instytut Bankowości. Małgosia decyzją jury zdobyła II miejsce za pracę ekonomiczną w formie komiksu, a Wiktoria zaś głosami internautów zdobyła II miejsce za wiersz.

Najlepsza Szkoła Przedsiębiorczości

Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej uzyskało tytuł Najlepszej Szkoły Przedsiębiorczości, a działający w nim Szkolny Klub Przedsiębiorczości został uznany za najlepszy w Polsce. Wśród nauczycieli szkół gimnazjalnych, wyróżnione zostały Panie Agnieszka Wyrzykowska i Jolanta Kuropatwa, opiekunki SKP. Nauczycielkom wręczono statuetki - Najlepszy Nauczyciel Przedsiębiorczości 2016.

Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości

Zdobycie przez Wojciecha Misiaka tytułu laureata ogólnopolskiej Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości zorganizowanej przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie.

Sukcesy członków SKP w Konkursie Matematycznym "Pangea"

Mateusz Kowalczyk (IB) i Wojciech Misiak (IID) osiągnęli najlepsze wyniki na poziomie szkoły w Konkursie Matematycznym „Pangea” oraz zakwalifikowali się do finału tego ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnię Vistula w Warszawie.